Topmenu

Kategori: Vindere

Vind butterfly-effekt fra L'Oreal

Vind butterfly-effekt fra L'Oreal 

Se hvordan du lægger den nye Butterfly-mascara og Superliner fra L'Oreal og får vipper med butterfly-effekt !




Butterfly-effekten

For første gang nogensinde har L’oréal Paris skabt en asymmetrisk børste. Og det er der, det hele starter. Med børsten! Med den nye False Lash Wings bredes dine vipper ud og løftes med luftig volumen, som får din vipper til at syne uendelige!

False Lash Wings vejl. pris: 149,95 kr
Super Liner Silkissime vejl. pris: 199,95 kr




Konkurrence

I forbindelse med lanceringen af den nye mascara False Lash Wings, har vi fornøjelsen af at udlodde den blandt KvindeGuidens læsere.

<link https: kvindeguiden.dk _self>Deltag her i konkurrencen >>


Vindere
Fashionable Living 

Boligbog "Fashionable Living" er et spændende kig ind i skaberen af munthe plus simonsen`s univers.

Læs mere
Vindere
Vind billetter til Wild 

Se den smukke, anmelderroste og sande historie om en ung kvindes skræmmende og fantastiske rejse ad den 1700 km lange Pacific Crest rute for at finde sig selv.

Læs mere
Vindere
Tag naturen med hjem 

Tillykke til de heldige vindere af den smukke ide-bog 'Tag naturen med hjem'.

Læs mere
Vindere
Vind kult-serie 

Vind 'Woodbox The Collectors Set', som samler alle sæsoner af store prisbelønnede serie 'Sons of Anarchy'

Læs mere
Vindere
Steppeulven - Vindere af biografbilletter 

Tillykke til Susanne Svendsen fra Hillerød, K Riberholt fra Hedehusene, Beata Mach fra Vejle, Isabella Nielsen fra Brønshøj og Marianne Eilersen Salomonsen, som har vundet biografbilletter.

Læs mere
Vindere
Vindere af biografbilletter 

Tillykke til de heldige vindere af billetter til Hella Joofs film 'All inclusive'.

Læs mere
Pinterest Facebook Twitter RSS Instagram
Nyhedsbrev
Tilmelding til KvindeGuidens nyhedsbrev
Gaveidéer
^